Alcohol Denat.

Denaturat

Opis:

Alkohol Denat. to termin ogólny stosowany w przemyśle kosmetycznym do opisania denaturatu. Alkohol Denat. i różne specjalnie denaturowane (SD) alkohole są jako składniki kosmetyczne stosowane w szerokiej gamie produktów. Wiele denaturatów było wcześniej uznanych, na zasadzie indywidualnej, przez międzynarodową organizację CIR (Cosmetic Ingredient Review) jako składnik kosmetyków.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW