Aqua

Woda

Opis:

Lepsze niż woda z najwyższych lodowców lub najgłębszych oceanów, więcej niż deszcz lub woday mineralna, tutaj jest najczystszym i najbardziej wartościowym źródłem wody.
Nasza krystalicznie czysta woda pochodzi z Grecji, oczyszczona jest dodatkowo z wszelkich zanieczyszczeń. Wynikiem jest dodatkowo czysta woda, która jest jednym z największych wkładów jakości produktów Bioselect.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW