Cellulose Gum

Guma celulozowa

Opis:

Guma celulozowa CMC (= karboksymetyloceluloza) jest substancją powszechnie spotykaną w wielu produktach gospodarstwa domowego, w pewnych odżywkach do włosów i środkach przeczyszczających.
Pochodząca z włókien roślinnych, guma celulozy sprawia, że w pełni jasny, przejrzysty i stabilny żel ma gładkie odczucie na skórze. Hodowany z drzew i bawełny jest łatwo odnawialny i występujący obficie. Guma celulozowa jest kluczowym składnikiem, który pomaga utrzymać pewne cechy, takie jak zapewnienie grubości żelu lub pomaga w połączeniu się dwóch zmieszanych razem cieczy.
Co najważniejsze, guma celulozowa , jak wykazano, jest bezpieczna we wszystkich jej zastosowaniach.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW