Cetearyl Alcohol

Alkohol cetearylowy

Opis:

Nie jest to naprawdę "alkohol", który wysuszena skórę, ale jest to wosk emulgujący, wytworzony przez połączenie alkoholi tłuszczowych ze źródeł roślinnych, takich jak alkohol z orzechów kokosowych. 

Stosowany jest w wielu kosmetykach jako środek zmiękczający skórę, środek zagęszczający, balsam, emulgator, stabilizator, środek zmętniający, jak również jako środek nośny dla innych składników.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW