Cetearyl Glucoside

Cetearyl Glucoside

Opis:

Utworzone przez kondensację alkoholu cetearylowego (kwasów tłuszczowych), z glukozą. Mogą być pochodzenia naturalnego (z oleju kokosowego / olej kukurydziany) lub chemicznie zsyntetyzowane.

Funkcje:

Emulgator stosuje się w oleju w kompozycjach wodnych. Pomaga skórze i włosom zachować wilgoć i daje aksamitności w dotyku. Można go znaleźć w wielu produktach kosmetycznych, takich jak balsam do twarzy, krem do opalania, leczenia anti-aging, krem pod oczy, odżywkach, balsam ujędrniający do ciała , krem do rąk i do mycia.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW