Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder

Karagen - proszek

Opis:

Chondrus crispus lub mech irlandzki lub karagen. Naturalny środek żelujący z wodorostów. Zmiękcza włosy i skórę głowy.

Stabilizator i emulgator, w zapachu jak wodorosty, pochodzące z irlandzkiego mchu. Jego zastosowanie w przemyśle spożywczym i w medycynie było znany w Indiach już od stu lat. Jako surowiec leczniczy koi skórę.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW