Cyathea Cumingii Leaf Extract*

Cyathea Cumingii - Ekstrakt z liści*

Opis:

Paproć z grupy około 20000 gatunków roślin zaliczanych do gromady lub rodzaju Pteridophyta. Cyathea Cumingii gatunek paproci, który rośnie w Nowej Zelandii. Przez wieki, Maorysi wykorzystywali miąższ z młodych liści paproci drzewa Cyathea ze względu na właściwości gojenia ran.
W ostatnich czasach stwierdzono że kompozycja polysacharite , z tych paproci jest zdolna do tworzenia sieci cząsteczkowej ułatwiającej uzyskanie szybkiego efektu liftingu. Dzięki unikalnej kompozycji polysacharites ekstrakt ten tworzy elastyczną, odporną i ciągłą powłokę zewnętrzną, która natychmiast napina skórę. Sieć cząsteczkowa tworząc się na powierzchni skóry poprawia skórną mikrostrukturalną wypukłość i przedłuża młody wygląd, zwalczając tym samym wiotczenie skóry.
Cienkie linie i zmarszczki są redukowane dając szybkie widoczne rezultaty!

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW