Dicaprylyl Carbonate

Węglan dikaprylylu

Opis:

Tłuszcz pochodzenia roślinnego stosowany jako emolient w preparatach do pielęgnacji skóry. kwas kaprylowy, składnik wykorzystywany do produkcji węglanu kaprylilo, pochodzi z oleju z kokosa.

Posiada wysokie właściwości rozprowadzania i pozostawia odczucie aksamitnej skóry i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW