Disodium Cocoamphodiacetate

Disodowy kokoamfodioctan

Opis:

Wykonana jest z kwasów tłuszczowych z oleju kokosowego, zwany także kwasem kokosowym. Oczyszcza skórę i włosy, pomagając mieszanie z wodą i tym samym pomaga spłukiwać wszelkie zabrudzenia . Zwiększa również zdolność do pienienia lub stabilizację pianki.

Poprawia wygląd i styl włosów, zwiększa jędrności ciała, połysk włosow lub poprawiając teksturę włosów, które zostały uszkodzone fizycznie lub przez obróbkę chemiczną.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW