Glyceryl Oleate

Glyceryl Oleinian

Opis:

Monoester glicerolu lub monogliceryd. Otrzymywany jest z gliceryny i oliwy z oliwek.

Jest stosowany głównie w formulacji kremów i balsamów, kremów nawilżających i innych produktów do pielęgnacji skóry, ale inne monoestry gliceryny można również znaleźć w dezodorantach, mydłach do kąpieli czy w makijażu oczu.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW