Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract*

Lukrecja - wyciąg z korzenia *

Opis:

Glikolipidy są to węglowodany przyłączone lipidów. Ich rolą jest dostarczenie energii, a także służą jako markery do rozpoznawania komórek.
Występują one w niektórych łańcuchach węglowodanowych wiąże się z fosfolipidami w exoplasmic powierzchni błony komórkowej. Węglowodany znajdują się na zewnętrznej powierzchni wszystkich błon eukariotycznych komórek.
Glikolipidy są niezbędnym składnikiem w nawilżenia skóry.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW