Hibiscus Sabdariffa Flower Extract*

Kwiat hibiskusa - ekstrakt*

Opis:

Hibiscus sabdariffa (Roselle) jest gatunkiem Hibiscus wywodzącym się z tropikalnych krajów.
Czerwone Kielichy rośliny są często eksportowane do Ameryki i Europy, gdzie są one stosowane jako barwniki żywności. Zielone liście są używane jako pikantna wersja szpinaku. Sok Roselle z solą i pieprzem, Asafetida i melasy, jest traktowany jako remedium na dolegliwości gastryczne.
Ogrzewane liście są stosowane do pęknięć w stopach oraz na czyraki i wrzody w celu przyspieszenia ich dojrzewania. Balsam z liści jest stosowany na rany. Nasiona są uważane jako moczopędne W Indiach, wywar z nasion pozwala złagodzić bolesne oddawanie moczu i łagodzi przypadki niestrawności. Brazylijczycy stosują gorzki korzeń na dolegliwości żołądkowe jako środek zmiękczający i rozwiązujący.
Wreszcie, stwierdzono, że wyciąg z kwiatu, który jest kwasem, naśladuje właściwości hydroksyl alfa kwasów (AHAS i są stosowane w celu zwiększenia cosmeceutical pielęgnacji odnowę komórek).

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW