Hydrogenated Starch Hydrolysate

Wodorowy hydrolizat skrobiowy

Opis:

Uwodorniony hydrolizat skrobi (HSH) jest mieszaniną kilku alkoholi cukrowych. Są one wytwarzane przez częściową hydrolizę skrobi - najczęściej skrobia kukurydziana, ale też skrobia ziemniaczana lub skrobia z pszenicy. Zhydrolizowana skrobia (dekstryny), a następnie poddaje się uwodornianiu w celu przekształcenia dekstryn alkoholi cukrowych.

Jest on stosowany w naszych kompozycjach jako środek do kondycjonowania skóry, który zwiększa zawartość wody w górnych warstwach skóry .

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW