Hydrolized Lupine Protein*

Hydrolizat białka łubinu*

Opis:

Hydrolizowane białko z nasion rośliny łubinu (Lupinus), które są bogate w białka i zawierają 35-45% wszystkich niezbędnych aminokwasów. Uprawiany w starożytnym Egipcie i Grecji.Płyn w kolorze jasno żółty do bursztynowego, lekki ziołowy zapach, rozpuszczalny w wodzie.

Białko łubinu zawiera dużą ilość niezbędnych aminokwasów, które zapewniają wiele korzyści i możliwości leczenia w walce z przedwczesnym starzeniem się. Regeneruje i kondycjonuje skórę.

Stosowany jest w produktach do pielęgnacji skóry i włosów , w produktach po opalaniu.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW