Medicago Sativa (Alfalfa) Extract*

Lucerna - ekstrakt

Opis:

Medicago Sativa czyli lucerna lub Lucerna lub purpurowy Medic.

Uważa się, że pochodzą z Afryki Północnej. istnieje w różnych formach. Bardzo wysokie źródło witaminy C, a także źródło chlorofilu i witaminy K. Zastosowanie jako środka moczopędnego i środka przeciw krwotocznego.

Główne składniki znane: Białka, tłuszcze, witaminy C, B1, B12, D, E, K1, prowitamina A, sole nieorganiczne, w tym kilka potasu, wapnia i fosforu; cholina, trimetyloamina, betaina, lucerna saponiny, alkaloid, stachydrine; Gorzka substancja hormonalna, coumestrol.

W naszych kompozycjach Alfa-Alfa posiada właściwości przeciwzapalne , które pomagają skórze poprawić swój blask i zdrowy wygląd. Alfa-Alfa również zapewnia źródło naturalnej witaminy K wykorzystywane do wyeliminowania ciemnych kręgów wokół oka.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW