Oleyl Alcohol

Alkohol oleilowy

Opis:

Jest to bezbarwny płyn. Występuje w wielu różnych produktach, takich jak odżywki, środki nawilżające skórę, środki czyszczące skórę i innych produktach do pielęgnacji skóry.

Alkohol oleilowy pomaga utworzeniu emulsji i zapobiega rozłączeniu się emulsję do ropy naftowej i ciekłych składników. W przypadku stosowania w produktach do pielęgnacji skóry, działa natłuszczająco nadając skórze miękki, gładki wygląd.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW