Panthenol

Pantenol

Opis:

Czynnik witaminy B Complex . Pantenol jest składnikiem aktywnym dla produktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry i pielęgnacji włosów produktów. Poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci. D-Pantenol to prowitamina D-kwasu pantotenowego (Vita min B5). Kwas D-pantotenowy odgrywa kluczową rolę w metabolizmie człowieka . Jest częścią koenzymu A. Niedobór witaminy B5 wpływa na wiele zaburzeń dermatologicznych.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW