Passiflora Incarnata Seed Oil

Passiflora Incarnata - Olej z nasion

Opis:

Passiflora incarnata , powszechnie znany jako męczennica, fioletowa passiflora, prawdziwa Dzika morela i dzika winorośl, jest szybko rozwijającą się wieloletnią rośliną pnącą. Członek rodzaju passionflower Passiflora, ma duże kwiaty . Cherokee w obszarze Tennessee nazwał go Ocoee;

Wysuszone, zmielone zioła jest często stosowany w Europie . Uspokajającym gumy do żucia, nawet zostały wyprodukowane. W kuchni, owoc tej odmiany jest czasem wykorzystywane do dżemów i galaretek lub jako substytut.

Właściwości ziół. Najlepiej używać do pomocy snu. Jeżeli dostępne są świeże kwiaty, unosić je na wodzie obok łóżka na wspaniały sen. Nieznacznie obniża ciśnienie tętnicze, a zwiększa szybkość oddychania. Stosowany w leczeniu biegunki, czerwonki, nerwobóli, bezsenność i bolesne miesiączkowanie. (Z Global herb)

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW