Ruscus Aculeatus Root Extract*

Ruscus Aculeatus - Wyciąg z korzenia

Opis:

To niskie zimozielony krzew Eurasian, z płaskimi pędami.
Małe zielonkawe kwiaty pojawiają się wiosną.. Kwiaty są czerwonymi jagodami i nasiona są dystrybuowane przez ptaki, roślina rozprzestrzenia się również wegetatywnie poprzez kłącza.
Myszopłoch kolczasty występuje w lasach i żywopłotach w głębokim cieniu, a także na nadmorskich klifach. Jest także powszechnie sadzone w ogrodach.

Ekstrakt - Właściwości

Najczęściej zalecany jest na: żylaki, zapalenie żył, żółtaczka, hemoroidy. Ma skuteczność w leczeniu przewlekłych zakrzepów dolnych kończyn.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW