Satureja Montana (Winder Savory) Oil**

Satureja Montana - Olej

Opis:

Roślina

cząber zimowy (Satureja Montana) to wieloletnia roślina zielna z rodziny Lamiaceae, z rejonów południowej Europy. Występuje na Krecie, gdzie jest zbierany na własnych uprawach organicznych.
Jest to semi-evergreen, pół-zdrewniałe półkrzew rośnie do ponad 230 cm (7,5 stóp) wysokości. Liście są owalne, lancetowate, 1-2 cm długości i 5 mm szerokości. Kwiaty są białe.

Właściwości oleju

Olej jest uważany za przeciwgrzybiczny, Antiputrefactive, wiatropędny, Cicatrizant, wykrztuśny, pobudzający - nadnercza.
Zalecane przy: astmie, ukąszeniach owadów, zapaleniu oskrzeli, skurczy jelitowych, głuchoty, osłabieniy psychicznym, osłabieniu seksualnym, bolesnym trawieniu, wzdęciach, problemach ze słuchem,pasożytach jelit, wrzodach, skurczy jelitowych i słabym układzie nerwowym.
W naszych produktach stosuje się jako środek odkażający i aromatyzujący.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW