Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil*

Sezam - olej z nasion

Opis:

Olej sezamowy jest wytwarzany z nasion sezamu indyjskiego Sesamum indicum. Jest to jasnożółty olej o orzechowym aromacie.
Olej ten ma właściwości aromatyczne, kojące i przeciwzapalne. Jest on również stosowany jako środek zmiękczający skórę i zawiera elementy aktywne przeciw wszom.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW