Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed oil

Jojoba - olej z nasion

Opis:

Jest to czysty naturalny olej pochodzący z nasion rośliny (Simmondsia chinensis). Olej jojoba jest jasny, oleisty, brak lub słaby zapach. Olej ten jest doskonały i zmiękczający, środek przeciw zmarszczkom (zapewnia miękkość i gładkość), dobre natłuszczanie skóry (bez warstewki oleju, przenika przez skórę), zabezpiecza przed promieniowaniem UV.

Przenika skórę szybko i odżywia, zmiękcza i nawilża.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW