Sodium Anisate

Anyzan sodu

Opis:

Sól sodowa kwasu 4-metoksybenzoesowego lub kwasu p-anyżowego. Kwas anyżowy, jest związkiem organicznym,t kwasem karboksylowym.
Jest to biały, krystaliczny osad, który jest nierozpuszczalny w wodzie i rozpuszczalny w alkoholach, eterze i octanie etylu.
Kwas anyżowy ma właściwości antyseptyczne.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW