Sodium Benzoate

Benzoesan sodu

Opis:

Benzoesan sodowy jest rodzajem soli, która może występować naturalnie w niektórych produktach żywnościowych, ale również chemicznie wytwarza się jako środek konserwujący do żywności.

Benzoesan sodu występuje naturalnie w wielu owocach, takich jak jabłka, śliwki i żurawiny. Kilka słodkich przypraw zawiera niewielkie ilości benzoesanu sodu oraz goździki i cynamon.

W naszych produktach stosuje się jako łagodny środek konserwujący.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW