Sodium Hyaluronate

Hialuronian sodu

Opis:

Hialuronian sodowy jest solą sodową kwasu hialuronowego, naturalnej substancji znaleźć można w wielkim nadmiarze w młodej skórze.
Kwas hialuronowy to występujący naturalnie mukopolisacharyd specjalny w organizmie człowieka. Jest najbardziej skuteczny środek utrzymujący wilgoć i dlatego jest w stanie wiązać wodę w międzykomórkowej strukturze skóry. Posiada niezrównane właściwości nawilżające , zmiękcza skórę i zmniejsza zmarszczki.
Konsystencja i tkanki kwasu hialuronowego pozwalają na stosowanie go w produktach do pielęgnacji skóry jako doskonały balsam. Jest to jeden z najbardziej hydrofilowych cząsteczek w przyrodzie i można go opisać jako "naturalny nawilżacz".

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW