Sodium lauroyl sarcosinate

Sarkozynian lauroilo sodu

Opis:

Sarkozyniany, są to łagodne środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne ulegające biodegradacji pochodzące od kwasów tłuszczowych i sarkozyny (aminokwasów). Laurylosarkozynian sodu jest stosowany jako środek oczyszczający do spieniania i do szamponu, pianki do goleniai w płynach. Jest on stosowany jako inhibitor korozji oraz do obróbki tekstyliów.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW