Sorbic Acid

Kwas sorbinowy

Opis:

To jest biały, sypki, krystaliczny proszek. W kosmetykach i produktach higieny osobistej, kwas sorbowy jest używany przede wszystkim w preparatach do pielęgnacji skóry i włosów .

Kwas sorbowy zabija drobnoustroje lub zapobiega lub opóźnia ich rozwój i rozmnażanie, a tym samym chroni kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała przed zepsuciem.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW