Chlorella Vulgaris (Algae) Extract

Algi - ekstrakt

Opis:

W naszych kompozycjach ekstrakt Chlorella Vulgaris dostarcza korzyści antyoksydacyjne i może pomóc skórze poprzez zmniejszenie zmarszczek.
Chlorella jest formą jednokomórkowych alg zielonych, znaleźć je można w nieruchomej, świeżej wodzie; lub w glebie, lub w korze drzew.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW