Hypericum Perforatum (St' Johns Wort) Extract*

Wyciąg z dziurawca zwyczajnego*

Opis:

St’Johns Wort (Dziurawiec) był znany w historii jako berberysowy (gojący uzdrowiciel) i był używany, w czasach swojej świetności, na polach bitew krzyżowców.
W języku greckim jest znany jako "spathochorto" odnosząc się do jego zdolności gojenia ran zadawnych mieczem.
Jego mistyczną cechę powoduje sok rośliny który zmienia kolor na czerwony pod wpływem powietrza – wykorzystywano to zjawisko przy symbolizowaniu krwi świętego Jana Chrzciciela.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW