Kaolin

Kaolin

Opis:

Kaolin jest czystym minerałem naturalnym (bezwodny krzemian glinu), składający się z kaolinitu o niskiej zawartości żelaza. Jest w postaci białawego drobnego proszku, który jest bez zapachu i nie jest rozpuszczalny w wodzie. Kaolin posiada zdolność pokrywania, świetnie wchłania tłuszcze w skórze, co poprawia pory i pomaga leczyć wypryski, właściwości kojące (idealny dla skóry wrażliwej).

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW