Potassium Sorbate

Sorbinian potasu

Opis:

Sorbinian potasu stosowany jest w celu zahamowania pleśni i drożdży w wielu produktach spożywczych, takich jak ser, wino, jogurt, suszone mięso i pieczywo. Znajduje się również na liście składników wielu produktów suszonych owoców. Ponadto jest wykorzystywany w wielu produktach do higieny osobistej, w celu zahamowania rozwoju mikroorganizmów. Jest on używany przez wielu producentów jako bezpieczny zamiennik parabenów.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW