Spilanthes Acmella Flower Extract

Spilanthes Acmella - Ekstrakt z kwiatów

Opis:

Acmella oleracea (syn. Spilanthes oleracea, S. acmella) jest gatunkiem ziół z rodziny astrowatych. Nazwy zwyczajowe to toothache i paracress. W Brazylii jest nazywany jambu. Prawdopodobnie pochodzi od gatunku Brazylijska Acmella. jest uprawiane jako roślina ozdobna i jest stosowana jako środek leczniczy w różnych częściach świata. Rośnie szybko i ma złote i czerwone kwiatostany. Jest wrażliwy na mróz. Najważniejszymi cząsteczkami smakowo czynnymi są amidy kwasu tłuszczowego, takie jak spilanthol. Zawiera również stigmasteryl-3-O-B-D-glukopiranozyd i szereg triterpeny.

Zastrzeżenie:

Informacje zawarte w powyższym opisie są powszechnie znane i pochodzą ze źródeł publicznych, takich jak arkusze danych, specjalistycznych książek, publikacji naukowych, wpisy do Encyklopedii i publikacji internetowych. Został on przygotowany z zamiarem zebrania wiedzy w jednym dokumencie i dla ułatwienia zrozumienia charakteru składników kosmetyków.
Bioselect ani Bioselect Polska nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność wszelkich informacji, ujawnionych w niniejszym dokumencie.
Bioselect przetestowała swoje produkty i może zagwarantować ich bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy są używane zgodnie z instrukcją użytkowania która znajduje się w opakowaniu Bioselect i Bioselect Shop Serwisu. Nie możemy zagwarantować właściwości każdego składnika osobno.

ENCYKLOPEDIA SKŁADNIKÓW